Gazlıgöl Belediye Başkanı Selahattin Keskin Sorularınızı Cevaplıyor
Hiç Memnun DeğilimMemnun Değilimİdare EderMemnunumÇok Memnunum (Toplam oy: 29 - Puan: 4,07)
// Lütfen oy veriniz.
Loading...

| Mart 2, 2014 | 72 Comments

Etiketler: , , , , , , , ,

Kategori: Haberler

Yorum (72)

Trackback URL | Comments RSS Feed

 1. Ali KAMACI diyor ki:

  Başkanım hayırlı işler Ben Ürgüp Belediyesi emekli Evlendirme memuru Ali Kamacı 2010 yılında memleketinize geldim ve çok beğendim Çınar termalden bir devremülk aldım 2012 de bitecek dendi fakat hala bitmedi ve net bir cevap verende yok onun için sizden ricam Çınar termalin inşaatı ne durumda, yapılıyormu, resmi bir engeli varmı, ne zaman açılabilir bunlarla ilgili tarafıma bilgi verirseniz çok memnun olurum.Cep telefonumuda yazıyorum oradanda arayabilirsiniz.İlginiz için çok teşekkür eder cevabınızı dört gözle beklerken saygılar sunarım.

  05366334552

  • Gazlıgöl Rehberi diyor ki:

   Merhaba Ali Bey;

   Çınar Termal inşaat ve çevre düzenlemesi çalışmalarını sürdürmekte olup resmi herhangi bir engeli bulunmamaktadır. Özel bir kuruluş olması sebebiyle belediye olarak ne zaman açılacağı konusunda bilgi vermemiz mümkün değildir. Beldemize her zaman bekleriz. Selamlar.

  • Erol SALMA diyor ki:

   Sayın başkan, ilçenize 21-06-2014 tarihinde kaplıca hamamlarınızı kullanmak için ailemle ve yakınlarımla geldik, belediye hamamınızı kulladık. Bir çok yeri gezip görmem ve de değerlere önem verdiğim için inceleyici ve gözlemci gözle bakarım, neyazık ki o mükemmel kaynaklarımızın kötü bir şekilde değerlendirildiğini gördüm. Tesisinizin girişinde 5 ile 10 yaş arasındaki çocuklardan ücret almayı hesap etmişsiz ama her ne hikmetse o çocukların ayağına olacak terlik vermiyorsunuz 40 ile 45 numara arası terlik veriliyor. Bu yapılan çok çirkin ve sorumsuzluk işidir, 6 yaşındaki oğlumun ayağındaki 42 numara terliği siz düşünün. Ayrıca en önemli kısım ise TEMİZLİK işletlemin özellikle içi çok BERBAT durumda olduğunu ve yakışmadığını belirteyim. İşletmeyi sizin belediyenize ait bir şirket işletiyormuş bana göre öncelikli sorumluluk belediyenize aittir. Bu konu üzerinde lütfen titizlik içinde davranılmasını ve gerekli uyarı ile birlikte gözden geçirmenizi rica eder, tarafımada bu konu üzerine bilgi verilmesini rica ederim. Bu duruma gelecek cevap üzerine gerekli yerelerede şikayet etmek zorunda kalmam umarım. Saygılarımla iyi çalışmalar.

   • Gazlıgöl Rehberi diyor ki:

    Merhabalar,

    Gazlıgöl girişindeki tesislerden bahsediyorsunuz sanırım. Söz konusu tesisler Afyon Belediyesi tarafından işletilmektedir. Belediyemize ait hamam işletmesi yoktur. İlgili kurum ile görüşmeniz gerekmektedir. Teşekkür ederiz.

 2. h.huseyin ugur diyor ki:

  Baskanim hayirli gunler, gazligole tatile geldim ankaradan ama siyasi partilerin yaptigi gurultu kirliligi sayesinde memleketinize isinamadim. Burayi turkiye ve dunya capinda tatil koyu yapmak istiyorsanız bir an once gerekli adımları atin. Insanlari rahatsiz etmeyin. Halki rahatsız eden halka hizmet edemez. En azindan kendi siyasi partiniz gurultu kirliligi yapmasin lutfen.

  • Gazlıgöl Rehberi diyor ki:

   Hayırlı Günler;
   Uyarınız için beldemiz adına teşekkür ederim ancak; hak verirsiniz ki seçim çalışmaları Türkiye’nin tüm belde, ilçe ve illerinde aynı şekilde yürütülmekte olup bir kaç hafta gibi kısa bir süre için yapılmaktadır. Beldemizde de yakın bir zamanda sona erecek olup önümüzdeki beş yıl daha tekrar kimseyi rahatsız etmeyecektir. Beldemizdeki tüm partiler adına verdiğimiz geçici rahatsızlık için özür diler, anlaşınız için teşekkür ederiz.

 3. fatih diyor ki:

  başarılarınızın devamını bekliyoruz syn başkanım .
  zalime zulm yapmadan gazligöl için bi daha evet .

 4. Ebuzer ULU diyor ki:

  Yeniden seçildiğiniz için tebrik ediyor,
  hayırlı hizmetlerinizin devamını diliyorum,

  Mevla yardımcınız olsun,

 5. gazlıgöllü diyor ki:

  sayın başkanım bi gazlıgöllü olarak herkesin merak ettiği bu soruyu aydınlığa kavuşturursanız beni ve tüm gazlıgöllüleri mutlu etmiş olacaksınız.Gazlıgölde girişte bulunan yüntaşın calıştırdıgı termal kaplıcalar bilindigi üzere gazlıgöle ait. bu işletmeler ne zaman gazlıgöl belediyesi himayesine geçecek ?kaç sene sonra ?

  • Gazlıgöl Rehberi diyor ki:

   Merhabalar,

   Yüntaş Tesisleri Afyon Belediyesine 75 yıllığına kiralanmıştır. Kısa bir zaman zarfı içinde değişiklik öngörülmemektedir. Selamlar.

 6. Tavsiyeler diyor ki:

  Merhabalar, Gazlıgölde yaşayan bir öğretmen olarak beldemizin en büyük eksiklerinden biri olarak bir kırtasiye olmamasını görüyorum. Öğrenci ve öğretmenlerimizin hayatlarını daha da kolaylaştıracaktır. Ayrıca yine memur arkadaşlarımızın özellikle eksikliğini hissettiği terzi,bayan kuaförü gibi işletmelerin beldemizi kalkındıracağına ve yaşam kalitesini artıracağına inanıyorum. Tavsiyelerim ve isteklerim bunlardır. Teşekkürler

  • Gazlıgöl Rehberi diyor ki:

   Bahsi geçen kırtasiye, kuaför, terzi gibi eksikliği duyulan işletmelerin beldemize açılması için gerekli şartları oluşturmaya çalıştığımıza ve gelmeleri için teşvik ettiğimize emin olabilirsiniz. İlginiz ve mesajınız için teşekkür ederiz.

 7. Yılmaz Uysal diyor ki:

  Sayın Selahattin bey 2.dönem kazanmış olduğunuz başkanlığınızda başarılarınızın devamını dilerim. 05326415980

 8. Hasan diyor ki:

  Merhaba, Sayın baskan bey,

  ôncelikle kazanmış olduğunuz başkanlığınız hayirli olsun, hayirli isleriniz olsun.

  yurt disinda ikamet etmekteyim, 2011 yilinda, Kirkpinar termal den uc tane 10 günlük devremulk dönem satin aldim 23000 tl ye, iki tane tapum var. 2012 in sonunda bitecek dendi fakat hala bitmedi. Ne kadar iletisime girdiysem, sirket sahipleri, hic yadimci olmadilar, aksine… yapabilecekleri bir sey olmadigini, bunun uzerine soguk bir su icebilecegimi, gazligol belediyesiyle mahkemelik olduklarini vs…

  sizden rica ediyorum Kirkpinar termalin inşaatı ne durumda, yapılıyormu, resmi bir engeli varmı, ne zaman açılabilir bunlarla ilgili bana bilgi verirseniz çok memnun olurum.

  Yapmis oldugumuz yatirim tamamen kayip etmismi bulunuyoruz, yoksa bir umudumuz varmi ?

  İlginiz için çok teşekkür ediyorum.

  Saygılar.

  • Gazlıgöl Rehberi diyor ki:

   Merhabalar,

   İyi dilek temennileriniz için teşekkür ederim.

   Belediye olarak tek bir bir blokun ruhsatlandırılması noktasında mahkemeyi kazandılar ancak ruhsatlandırmaya gelmediler. Belediyemiz ile başka bir sorunları bulunmamaktadır. selamlar

 9. isa baram diyor ki:

  sayın başkan saygılar biz ankaradan dün akşam kaplıcalara geldik orada keseci arkadaşa bize kese atmasını rica ettik ama adam zahmet edip yüzümüze bile bakmadan parayı peşin alırım dedi kulağında cep telefonu nasıl esnaf olacak nasıl sizi bize tanıtacak merak içerisindeyim sizden ricam gerekli ne varsa yapılsın bu sizin tanıtımınız ve turiziminiz için bu gibi vatandaşların sizlere ve beleydiyenize zararı olacaktır saygılarımla

  • Gazlıgöl Rehberi diyor ki:

   Merhabalar,

   Belediye olarak otel ve villa dışında bize ait tesis yoktur. İlgili işletmenin idaresiyle görüşmeniz daha uygun olacaktır. Özel işletmelere bizim müdahale etmemiz söz konusu değildir.

 10. yusuf çınar diyor ki:

  başkanım hayırlı günler,

  ben istanbulda oturuyorum, afyon gazlıgölde bulunan bozoğlan termalden 1 sene önce bir devremülk aldım ama tapu halan çıkmadı belediye olarak sizin bilginiz varmıdır? bana yardımcı olabilirmisiniz? dolandırıldımmı haberim yok yardım talep ediyorum. 05553725280

  iyi çalışmalar…

  • Gazlıgöl Rehberi diyor ki:

   Merhabalar

   Söz konusu firma beldemiz sınırları içinde olmayıp Yaylabağı belediyesi sınırları içindedir. Lütfen ilgili belde ile iletişime geçiniz.

 11. Bekir Büyükağaçcı diyor ki:

  Sayın Belediye Başkanım, geçen hafta beldenizdeydim. Ailece her yıl beldenizdeki termal kaplıcalardan faydalanıyoruz. Bir hafta özdemir termalde bir aile olarak kaldık, Bu sayede beldenize gezme fırsatı da buldum. Belde çok sakın ve güzel insanlardan oluşuyor. çalışmalarınıza da begendim. Ancak, girişte bulunan ve termal suların aktığı kanal açık olması sağlık açısından tehdit oluşturmaktadır. Pek sivrisinek, sinek görmedim ama daha bahar ayındayız yazın tahminimce çok sinek ve sivri sinek oluşacağını tahmin ediyorum.
  Kanalın en azından beldenin yakınında bulunan ve girişteki bölümünün kapatılması hususunda gerekli çalışmaları yapmanız hususunda gereğini yapacağınızı ümit ediyorum. Çalışmalarınızda başarılar diliyor, işlerinizde kolaylıklar dilerim.20.05.2014
  Bekir Büyükağaçcı

  • Gazlıgöl Rehberi diyor ki:

   Merhabalar,

   İlginiz için çok teşekkür ederiz.

   Söz konusu kanal DSİ tarafından ihale edilmişti. Yapım aşamasında ihaleyi alan firmanın batması sonucu iş yarım kalmıştır. Şu anda DSİ kanalın yapılması işini yeniden ihale edecektir.

   Her zaman beldemize bekleriz.

 12. ahmet diyor ki:

  Başkanım Merhaba, 22 Mayıs’ta Eskişehir’den Gazlıgöl Ablak Otel’den yer ayırtarak geldim otel çok pis kalınacak gibi değil, girişimiz yapıldı burada kalamıyacağımızı anladık fakat otel sahibi bir günlük ücreti ödemeden bizi bırakmıyacağını söyledi 30.00 tl vererek zor kurtulduk.Bu otellere denetleme yapılmıyormu?internette süper gözüküyor içini gördüğün zaman hiç alakası yok insanlar kandırılıyor. İsmimi yayınlamazsanız sevinirim. Saygılarımla.

 13. mehmet GÖKDEMİR diyor ki:

  Hayırlı günler başkanım 23-27 haziran günlerinde ailecek gazlıgölde idik herşey güzeldi hersey iyiydi yalnız şehrin girişinde bulunan şifalı su çeşme başı biraz bakımsızdı(Oturak tahtaları kırık 1 adet çeşme noksan çeşme mermerleri kırık) ilginize şimdiden teşekürler

  • Gazlıgöl Rehberi diyor ki:

   Beldemize her zaman bekleriz. Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Gerekli incelemeler yapılacaktır.

  • Bayram Dalkılıç diyor ki:

   7 Ağustos 2014 itibarıyla çeşmenin biri aynı şekilde eksik. Belki büyük bir ihtiyaç olarak görülmüyor ve belki arka cephede olduğu için önemsenmiyor, ancak eksik dikkat çekiyor. En önemlisi de Çeşme duvarlarına bazı tanıtım reklam afişlerinin yapıştırılması. Mini bilboard çerçeveleri asılsın, bari kira ücreti de alınmış ve katma değer sağlanmış olur? 🙂 değilse gereği yapılmalı. Bu şekilde çoğu yerde tanıtım kağıtları yapıştırılmış. Bunlar çok kötü izlenim bırakıyor ve çevre kirliliği yapıyor. Ilgi ve bilgilendirme için teşekkürler. Prof. Dr. Bayram Dalkılıç

 14. SALİH OKTAY ALTAN diyor ki:

  Sayın Başkanım,termal başkenti olan güzel yöremiz Afyon Gazlıgöl’de Belediye Başkanlığı görevini yürüttüğünüz için sizi kutlarım.Tekirdağ’dan 600 km kat ederek 59 DZ 052 plakalı aracımla geldiğimiz Gazlıgöl beldenize bir tur attıktan sonra alışveriş yapmak üzere yan sokaktaki BİM magzasının önünde aracımızı park ettik, orada alış veriş süresince 10-15 dakika kalacaktık.Yol trafiği engellemeyecek durumdaydı.Alış veriş merkezinin biraz ilerisinde ki park yasağı levhasına da bir mana veremedik.Nihayet alış veriş süresince orada kalaçaktık.Alış veriş sonrası aracımıza geldiğimizde park cezası uygulandığını gördük. Bu durum bizi çok üzdü. Misafir olarak beldenize geliyoruz.Aracımın arka panelinde Telefon numaram yazılı olmasına rağmen hiç uyarılmadık. Park cezası uygulandığını gördük.Cezayı yazan kişiyle görüştüğümüzde anons ettiğini söyledi.10 metre yakınından biz duymadık.Zabıtanız yolun altında kahvelerin önünde bekliyor oraya park eden yabancı araçlara ceza yazıp gidiyor.Alış veriş fişi ile ceza makbuzunun arasında 5 dakikalık bir zaman farkı vardır.Durumun değerlendirilmesini yabancı misafirlerinize daha anlayışlı olacağınızı umut ediyorum. Uyarı olması amacıyla orayı ücretli park alanı gösterebilirsiniz. Bu arada şahsınızı ziyarete geldiğim makamınızda sizi bulamadık.Bizi tahsildarınız iyi bir şekilde karşıladı ve bize çay ikram etti. Kendisine bu nazik davranışından ötürü teşekkür edriz.Yolunuz düşerse sizi Tekirdağ da ağırlamak isterim.Saygılarımla. tel.0538 519 09 70

  • Gazlıgöl Rehberi diyor ki:

   Merhabalar, Öncelikle beldemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

   Hak verirsiniz ki Gazlıgöl günden güne büyüyen bir turistik beldemiz. Hak verirsiniz ki gelen misafirlerimizin sıkıntı çekmemesi açısından trafik düzenlemesine gitmemiz gerekiyor. Her kesilen cezayı Belediye Başkanı olarak takip etmem mümkün değil ancak görevli arkadaşlarımız vazifeleri icabı gerekeni yapmıştır. Yoğunluktan ötürü beldenin içi doluyor ve kıpırdanamaz hale geliyor. Anlayışınızı istirham ediyorum.Tekrar yolunuz düşerse çay içmeye mutlaka beklerim.

   Selahattin Keskin

 15. Necdet Dokuzlar diyor ki:

  SAYIN,BAŞKAN MİDAS TERMALDE ŞOK KAMPANYA GÜNLÜK 100 TL. ÜÇ GÜN VE SONRASI 70.TL.OLAN KAMPANYA DAN EMEKLİ OLANLAR İÇİN ÜSTELİK YAŞ 65 ÜSTÜ OLANLAR İÇİN AYRICA İNDİRİM VARMIDIR.VEYA DÜŞÜNEBİLİRMİSİNİZ. SEVGİLERİMLE.

  NECDET DOKUZLAR
  YAŞ,73

  • Gazlıgöl Rehberi diyor ki:

   Merhaba,

   Beldemize ait villaların sürdürülebilir olarak yönetilebilmesi için uygun bir fiyat politikası düzenlemek zorundayız. Bu fiyatlar en uygun yapılabilecek olanlar villalar için. Dilerseniz otelimizde daha uygun odalar bulunmaktadır. Teşekkürler.

 16. Jale Küçük diyor ki:

  2011 yılında beldenizi ziyaret ettim ve Alagöz Termalden devre mülk satın aldım.benim gibi onlarca insan satın aldı.Fakat yetkililere ulaşamıyoruz.devre mülklerin durumunu bilmiyoruz.bu konuda bilğiniz varsa bana iletirseniz bende internet üzerinden iletişim kurdugum(Bazılarının telefonu da var) diger madurlara iletirim.Çok huzursuzuz ve ilgilerinirseniz sevinirim.Çalışmalarınızda başarılar dilerim.saygılar.02.11.2014

 17. ferhat kelem diyor ki:

  selamin en guzeli uzerinize ve tum muslumanlarin uzerine olsun.sayin baskanim kiymetli hocam. yorumlara baktim isiniz cok zor. ALLAH hepimize yonetici olarak size buyuk sabir ihsan eylesin,allah rizasi icin seviyorum hocam sizi. Rabbim her zaman galip kilsin sizi.Allah a emanet kiymetli baskanim. (talabeniz)ferhat kelem

 18. Hüseyin OĞAN diyor ki:

  Belediyenize ait Termal Villalarda 24/10/2014-31/10/2014 tarihleri arasında konakladık.Odanın anahtarının olmayışı ve klozetli olması hususunda Sayın Başkandan yardım istedik.gereği gibi ilgilendi,kendisine çok teşekkür ederiz.
  Araştırdık Belediye Hizmetleri ile gerçekten ilgili olduğunu öğrendik.Kutlarız.
  Termal villalarda; Malzemelerin özenli kullanılın kullanılmadığı takip edilmemektedir,takip edilmesi suretiyle kullanana teslim edilen malların kalitesi korunacaktır.Villalara telefon konulamaz mı? Kablosuz internet konulamaz mı?Çok iyi olur kanaatındayız.
  Termal havuzlarının kenarındaki olukların uçları açılmış olsa herhalde daha temiz olacak.Havuz kenarındaki oluklarda su birikiyor,akamıyor.Bu kirliliği sebebiyet veriyor.
  Bir bilgisayar proğramı ile tesislerde kalan insanlerin kayıtları tutulamaz mı? Böyle bir kayıt tutulması gelen insenlerin ilk sefermi yoksa devamlı mı geldikleri anlaşılabilir.
  Verilen hizmetlerden dolayı teşekkürler.Saygılarımızla.

  • Gazlıgöl Rehberi diyor ki:

   Merhabalar,

   Önerileriniz ve yorumunuz için teşekkür ederiz. Bahsettiğiniz hususlarda gerekli incelemeler yapılacaktır. Beldemize her zaman bekleriz.

 19. Mehmet oflas diyor ki:

  Ağustos ayında ilçenizde bir tesise konaklamaya geldim akşam ilçede yemek yediğimiz sırada aracımıza bir görevli gözümüzün önünde bir kağıt koydu park cezasıymış çok dikkate almadım çünki resmi bir belge değildi .3kasımda aracımı satmak için notere gittim arabanın üzerinde haciz vardı satamadım .gün boyu bu işlemle uğraştım siz muhteremler insanları bu şekilde mağdur etmeye utanmıyomusunuz .sonuç itibariyle ilçenize gelmiş misafirleriz siz misafirinize bu şekildemi davranıyosunuz biz orada devre mülk satın almışız ilçenize para kazandırıyoruz birdaha o ilçeye gelirmiyiz peki ve her afyondan geçtiğimde sizden övgüyle bahsedip anacağım . En kısa zamanda bu konuyla ilgili dava açıp gerekeni yapacağım .

  • Gazlıgöl Rehberi diyor ki:

   Merhabalar,

   Yaşadığınız sıkıntı için üzgünüz ama beldemizde yaşanan yoğunluk nedeniyle trafik düzenlemeleri gereklidir. Belde halkı, misafir ve yatırımcı gözetmeksizin herkese eşit şekilde geçerlidir.

 20. Bekir diyor ki:

  Öncelikle merhaba ben Ağustos aylarında oradaydım bir gece beldenizde başak termalin pansiyonlarında konakladım gazlıgöl çıkışında belce yolu üzerindeki bim marketinin yanına aracımı park ettim sizler oraya park yasak levhası koymuşsunuz orada tırafigin aksama gibi bir lüksü yok zaten beldenin çıkışı esas yasağı trafiğin yoğun olduğu yerlere koyun ki bi işe yarasın birde yolları ve cevre düzenlemesini yapın ki millete daha hoş gözüksün benim yaşım 39 ben kendimi bildim bileli o yollar hala aynı.Pazar günleri pazar kuruluyor şöyle adam gibi güzel bi pazar yeri yaptırsanız ve daha bol çeşit bulundursanız daha güzel olur.

  • Gazlıgöl Rehberi diyor ki:

   Merhabalar,

   Önerileriniz için teşekkür ederiz. Beldemizde yaşanan yoğun turizm döneminde misafirlerimizin rahat etmesi için çabalamaktayız. Trafik düzenlemeleri bu nedenle yapılmaktadır. Pazar yeri için de çalışma başlatılmıştır.

 21. ali diyor ki:

  Belediyeniz kullandığım aracıma haciz koydurmuş! Nereden kaynaklıdır bilmiyorum, nerede nasıl ödeme yapacağım oda belli değil! Ne cezası yada hacizi bilgi alacağım yer bulamadım. Zaten belediye telefonlara da bakmıyor.

  Nasıl bir belediyedir bu Allah aşkına?

  • Gazlıgöl Rehberi diyor ki:

   Merhaba,

   Mesai saatleri içerisinde belediyemizin telefonları sürekli açıktır, arayabilirsiniz. Teşekkürler.

 22. Sadık BIYIKLI diyor ki:

  SELAMÜNALYKÜM SAYIN BAŞKANIM ÖNCE HAYIRLI İŞLER DİLERİM ALLAH YARDIMCIN OLSUN BEN DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞINDA MEMURUM OĞLUM İLİNİZDE AFYONKARAHİSAR ÜNÜVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ TÜRKÇE ÖĞRETMEN LİĞİNİ 3,SINIF DA OKUYOR NASİP OLURSA ARALIĞIN 22 SİNDE 10 GÜN İZİNE AYRILACAĞIM BU VESİLE İLE AFYONKARAHİSAR EŞİMLE BERABER GELECEĞİM Bİ KAÇ GÜN KALCAĞIMIZ YER AYARLAYA BİLİRMİSİNİZ SADIK BIYIKLI DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI CEP = 0 505 435 83 84 – İŞ = 0 312 295 70 52

  • Gazlıgöl Rehberi diyor ki:

   Merhaba, rezervasyon ve bilgi almak için ilgili işletmeyi telefonla aramanız gerekmektedir. Teşekkürler.

 23. Ahmet Oğuz Akarçay diyor ki:

  Selamun Aleyküm, Sayın Başkanım Rabbim sizi giriştiğiniz her işte muzaffer kılsın.Sizlere daima duacıyız…

 24. engin aydemir diyor ki:

  sayn başkanım öncelikle çalışmalarınızda üstün başarılar dilerim size istanbul kağıthaneden yazıyorum şahsım termal suyundan faydalanmak üzre gazlıgöl şifa termal sitesinden bir villa almakistiyorum ancak alacağım şifa termal site olarak konumu belediyedeki durumu nedir bununla ilgili sağlıklı bilgiyi sizen alacağımı düşünüyorum birde fiyat aralıkları hak bilgi edinmek istiyorum birtane ikiz villa nın yarısı nekadar eder çeşitli fiyatlar verenler var 120tl 170 tl gibi bu konuda şahsımı aydınlatırsanız sevinirim saygılarım la arzederim

  • Gazlıgöl Rehberi diyor ki:

   Merhabalar,

   Belediye olarak özel bir kuruluş hakkında ticari bilgi veremeyiz sizin de takdir edeceğiniz gibi. Konum olarak merkeze 500 metre mesafede denebilir uzak değildir.

 25. Abdullah Kılıç diyor ki:

  Merhaba;
  Gazlıgöle her yıl geliyoruz. Gazlıgöl’un suyu iyi hoş da, çevre albenili değil. Gazlıgölün yolları, kaldırımları, ağaçlandırma, yeşillendirme, çim, açısından çok zayıf olduğundan albeni sorunu var. Sayın Başkan’dan istirhamımız. Kamu nezdinde ciddi ataklar bekleriz destek sağlama adına. Bakanı olan bir ilimiz Afyon. Neden büyük toplantılara ev sahipliği yapılmıyor Gazlıgölde. Bir Başbakanı, Bakanları Gazlıgölde görsek ne kadar reklam olur. REKLAM zayıf efendim. Bir de özel sektörde yetkilileri ile bir oluşum kurarak ciddi reklam kampanyaları, yurtdışı açılımları sağlanırsa ciddi döviz girişi de sağlanır. Gazlıgölün refah payında gelişme sağlanabilir diye düşünüyorum.

 26. Seydullah diyor ki:

  merhaba. Başkan’ım ilk öncelikle beldenize uzun yıllardır kaplıca için ailecek geliyorduk gecen sene bim marketin orda pusuya yatmış zabıta ekiplerin 5 dakikalık alışverışim arasına cezayı soktu cezayı yazarlerken Yanlarına gelip itiraz ettiysemde kabul etmediler siz 50-60 lira cezanın Peşine düşer oralara gerekli yol Düzenlemeleri çevre düzenlemesi yapmazsanız bizde Adapazarı Kuzuluk tesislerine gidiyoruz inşallah önümüzdeki yıllarda düzeltirsiniz bizde tekrar geliriz tatilimize

  • Gazlıgöl Rehberi diyor ki:

   Merhaba,

   Beldemizdeki trafik sorununu çözebilmek için zaman zaman denetimlerimiz sıklaşmaktadır. Şu anda bu tarz sıkıntılar azalmıştır. Her zaman beldemize bekleriz.

 27. Yilmaz diyor ki:

  Sayin Baskanim, Önce kutlu Görevinizde size daim ve üstün Basarilar dilerim.Ben Avusturyada yasiyorum ve birseyi merak ettigim icin size müracaat ediyorum, o da sudur; eski Gazligöl Belediye Baskanimiz Mehmet Güncar hakkinda sizden Bilgi rica edecektim.Kendisinden bir Bilginiz varmidir, eger varsa Mehmet Abimize nasil ulasabilirim?
  Ilgi ve Bilgileriniz icin simdiden tesekkür eder, Selam ve Hürmetlerimi bildiririm.
  Yilmaz Aslan- Viyana

 28. Ahmet Şevki Çelebi diyor ki:

  başkanım hayırlı günler çınar termal devremülkte dairemiz var. Tesislerle ilgili kullanma izni-çalıştırma izni ve satabilme konularında bilgi verirseniz memnun olurum.teşekkürler..

 29. tuncay diyor ki:

  sayın başkanım

  alagöz termal ile ilgili 2011 yılından beri beklemekteyiz. Gazlıgöldeki yapacakları termal tesisi ile ilgili son durum nedir.peşin para ödedik ama iflas edip bizleri mağdur ederek kaçtılar.Orada bulunan arsa ve mevcut yapılar ne olacak başka bir firma devralacak mı?alacak ise biz para ödeyenler aynı haklardan yararlanabilekmiyiz?yada bir firma devralır ise bizlere paramızı ödeyecek mi?lütfen yardımcı olurmusunuz?

  • Gazlıgöl Rehberi diyor ki:

   Merhaba,

   Alagöz Termal’i en son Vakıf Bank satın almıştır. Vakıf Bank Afyonkarahisar Şubesi ile temasa geçerek bilgi alabilirsiniz.

 30. zeki diyor ki:

  Cinar termal ve benzeri diger termaller ve göruyorumki hepsi dolandirmiş milleti buna nasil izin verebiliyorsunuz belediye olarak benim elimde tapu var hicbiseye yaramiyor ne satiliyor ne kiralaniyor siz bu otelleri insanlar dolandirilsin diyemi yaptirdiniz bunu sizin takip etmeniz lazim bize 2012 debitecek denilen termal hala bitmedi ve belli bir tarihte yok henuz ne olacak allah kadiri mutlaktir herkesten hesap sorulacak bdolandirici beldesi olmus sizin beldeniz maalesf…allah hakkimizi alsin sizden..

  • Gazlıgöl Rehberi diyor ki:

   Merhaba,

   Özel işletmeler ve belediye arasında inşaat ruhsatı verilmesi dışında bir ilişki yoktur. Gerekli şartları sağlayıp inşaat ruhsatı alan firmalar ister otel, ister devremülk olarak faaliyet gösterirler.

 31. murat guner diyor ki:

  Selamlar Başkanım ben Gaziantep’te her yıl beldenize geliyorum.Çokta mutluyuz.Diger yorumların aynısı bizde müzdarip durumdayız.Beldenizde bulunan termal devremülklerin bir türlü bitirilmemesi veya şirket yetkililerin çözüm odaklı çalışmadıkları görülüyor.Bu durum karşısında belediyenizin yaptırım ne olabilir.Birçok kişi magdur.Plan, proje, ruhsat yenilemeye kısıtlama gelirse bunlarda istedikleri gibi at koşturamazlar.(yayla termal)Çalışmalarınızda başarılar dilerim.Saygılaımla…

 32. Kadir Arık diyor ki:

  Sayın belediye başkanım adanadan 15 tatilde yada şubat ayında bi grup gazi arkadaşlarla afyona gazlıgöle geleceğiz inşallah belediye tesislerinde kalacağız inşallah birincisi ankaradan trenle afyon gazlıgöle nasıl gelebiliriz saatleri ikinciside fiyatları öğrenebilirmiyim ilgi ve alakanız için teşekkür ederim……….

 33. Oktay Çınar diyor ki:

  Sayın başkanım ben 2008yılında Hilal termalden devre mülk aldık 2010yılında teslim aldık öğünden bu güne kadar ne kiraya verıldi nede bana kalacağım tarıh hakkında bir bilgi veren oldu görüşmek için gittiğimde de muhatap olacak bir yetkili bulabildim sadece danışmandan bilgialabildik oda ne kiraya verebiliyoruz nede şirket devr alamıyormuş sadece bu kadar bilgi alabildik yurt dışında yaşadığım icin nereye nasıl baş vuracağımı bilmiyorum neden sayın başkanım biz insanlar hep kandırılıyoruz ilk anlaşmada şirket geri alabilecek deniliyordu sanıyorum sadece bizim gibi gariban insanların parasını alana kadar şimdi ise ne yapacağımı bilmiyorum kiraya veremiyorum satamıyorum sizce ne yapmam lazım bizi bilgilendirir misiniz teşekkürler sayın başkanım.

  • Gazlıgöl Rehberi diyor ki:

   Merhaba,

   Bahsi geçen tesis Hilal Termal Gazlıgöl Belediyesi sınırları içerisinde değildir. Tesisin bağlı bulunduğu Yaylabağı belediyesi ile iletişime geçmeniz tavsiye edilir.

 34. Halim özdemir diyor ki:

  Saylan başkanım çınar termalden 2011 yılında 6700 lira para yaptırdım 1 yıl sonra teslim edecek lerdi 2017 oldu hala bir sesyok sözleşme makbuzlar elimizde duruyor biz bu hak varımızı geri nasıl ala biliriz çınar yer halde son durum ne bizi bilgilendirirseniz çok memnun oluruz görevinde başarılar dilerim

 35. Halim özdemir diyor ki:

  Sayın başkanım çınar termalden 2011 yılında 6700 lira para yaptırdım 1 yıl sonra teslim edecek lerdi 2017 oldu hala bir sesyok sözleşme makbuzlar elimizde duruyor biz bu hak varımızı geri nasıl ala biliriz çınar yer halde son durum ne bizi bilgilendirirseniz çok memnun oluruz görevinde başarılar dilerim

  • Gazlıgöl Rehberi diyor ki:

   Merhabalar,

   Kendileriyle yaptığımız görüşmede elinizdeki belgelerle Çınar Termal yönetimi ile görüşmeniz söylendi. Çınar Termal kademeli olarak tesisini faaliyete sokmaktadır. Özel bir işletme olduğu için hakkında daha fazla bilgi vermemiz mümkün değildir.

 36. Senol kaya diyor ki:

  Baskanim calismalarinizin devamini dilerim 2011 yilinda alagoz termalden devre aldik 14000 bine almaz olaydik malesef dolandirildik adamalar 2 sene telefonlara bakiyordu insaatla ilgilide belediye ve ruhsat ilgili sorun olup insaata devam edemediklerini soyluyorlardi daha sonrada hic ulasilmamaya baslandi bir hassa gazli gol tarafinda bu sekilde insaata baslanip millete satip kaybolan bir cok firmalar var bunlara belediye olarak bir yaptirim yapilamazmi bu uc kagitci firmalar ilcenin isminide karaliyor saygilarimla iyi calismalar

 37. Muhammed Numan diyor ki:

  Merhaba, şehirler arası otogara gece gelen yolcular için, gazlıgöl istikameti gibi istikametlere servis çıkartmanız güzel bir uygulama olacaktır. Biz saat 03 te otogara girdik ya sabah 7 yi bekleyecek veya taksicilere 50 tl vereceğiz.

 38. adem arslan diyor ki:

  calismalarinizin devamini dilerim baskanim 2010 yilinda afyon alagoz termaldan 3 tane tapu aldik 2012 sonlarina dogru teslim edecegiz dedi simdi sirkettekilerin telefonlarina ulasamiyoruz bir yardimci olursaniz sevinirim 05343785295

 39. Sema Atik diyor ki:

  Sayin Belediye baskani biz Hilal termaldan 2 bolumden 9900TL pesin para ile 2012 senesinden devre mulk aldik Aralik 2013 de tapumuzu vereceklerini vaat ettiler ama daha bina yok tapu zaten yok bu magduriyete dur diyecek kimse yokmu vatandasin hakkini koruyan bir merci yokmu kanunlar hep haksizlik yapanlarin kanunlari tanimiyanlarin yanindami oluyor biz yurt disinda calisan gurbetcileriz hep bizmi senelerdir kandiralagiz .Memleketimizde agiz tadiyla termal sularina girelim dedik bu yasadigimiz ulke zaten oda agzimizdan burnumuzdan kimse bize soylemesin gelin memlekenizde yatirim yapin bu ekonomik krizde Turkiyeye guven kaliyormu.Kanun yapanlarin bu isleri ciddi dusunmeleri lazim gurbetciler kendilerini yalniz hissediyor Saygilarimla .

  • Gazlıgöl Rehberi diyor ki:

   Merhaba,

   Hilal Termal Tesisi Yaylabağı Belediyesi sınırları içinde kalmaktadır.

   Teşekkürler.

 40. Sema Atik diyor ki:

  Sayin belediye baskani Yaylabagi Belediyesininde sizin gibi web sitesi varmi bir zahmet rica edecegim.

Bir Mesaj Bırakın